הצהרת נגישות

הסדרי נגישות

חברת טנגרם סופט, חברת בת של מטריקס, היא מהחברות המובילות בישראל במתן שירותים בתחום עוסקת טכנולוגיית המידע. החברה שפועלת בתחום החל משנת 2000, מונה למעלה מ-300 עובדים ומספקת פתרונות איכותיים ומקצועיים של ייעוץ טכנולוגי, מיקור חוץ, פרויקטים ומוצרי תוכנה ותשתית.

טנגרם מתמחה במגוון רב של תחומים כגון  SOA ואינטגרציה, תשתיות IT ובסיסי נתונים עולם ה-MF ועולמות פיתוח נוספים, מערכות ניהוליות ERP, CRM ו-BI ואבטחת מידע. טנגרם הינה שותף עסקי מרכזי של חברת IBM וזוכה למעמד ייחודי של Platinum BP שהינה רמת השותף הגבוהה ביותר. במסגרת שיתוף פעולה זה טנגרם מתמחה במכירת מוצרי IBM, ביצוע פרויקטים משותפים, הטמעה, ייעוץ והדרכה של סל המוצרים של IBM

לנו בטנגרם סופט חשוב להעניק שירות איכותי, זמין, אפקטיבי ושוויוני לכלל לקוחותינו. לשם כך, אנו רתומים ליישום שיפורים שיאפשרו לאנשים עם מוגבלות לגשת לאתרינו באופן דיגיטלי ופיזי. מאמצים אלו באים לידי ביטוי בהנגשת הנכסים הדיגיטליים ובתהליך הנגשת המבנים ברחבי הארץ.

טנגרם סופט פועלת להנגיש את כל המבנים בהם טנגרם סופט מקבלת קהל.

חברהעירכתובתנגישותדרכי גישה לבנייןחניות נכיםשירותי נכיםמעברים רחביםשילוטאמצעי עזר נגישים לכל המוגבלויות
טנגרם סופטהרצליהאבא אבן 3נגישישישישישישאין

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים, כ- 20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר, כך על פי מחקר שנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט. חברת טנגרם סופט מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר

  • אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
  • התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך0 הבינלאומי.
  • הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן Firefox
  • האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
  • מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי.
  • לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר

 

תפעול האתר ועזרי הנגישות

https://userway.org/accessibility

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור

נתקלת בבעיה? מוזמן ליצור עימנו קשר :

09-9598073
info@tangram-soft.co.il

Contact us  https://www.tangram-soft.co.il/contacts/