מדוע לבחור בטנגרם?

בזכות האנשים

טנגרם מאמינה כי עובדיה ומנהליה הם המשאב החשוב ביותר לחברה ומכאן שהם נמצאים במרכז פעילותה. בזכות ניסיונה ואופייה כחברה מובילה ומקצועית טנגרם מהווה אבן שואבת למומחי טכנולוגיה מנוסים ואיכותיים בעלי ידע וניסיון ייחודי המביאים עימם את הידע והניסיון הנדרש לכל פרוייקט ומשימה. צוות ההנהלה והמטה של החברה הינו צוות מנוסה המביא עימו ידע וניסיון רב בניהול, תפעול והובלה טכנולוגית של פרויקטים עתירי טכנולוגיות מורכבים לצד הידע והיכולת להבין ולענות על צורכי הלקוחות בתחומי מערכות המידע.

בזכות הידע והניסיון

לטנגרם ידע וניסיון רב וייחודי בתחומי פעילותה אשר נצברו בזכות מספר רב של משימות ופרויקטי ייעוץ, פיתוח, תחזוקה והדרכה במגוון רחב של סביבות טכנולוגיות ובמגוון רחב של חברות וארגונים. הידע והניסיון שנצברו לזכות טנגרם עומדים לרשות הלקוחות במסגרת העבודה המשותפת על מנת למקסם ולהבטיח את השימוש בטכנולוגיות הקיימות בארגון בצורה הטובה ביותר ולהטמיע בהצלחה טכנולוגיות חדשות המתאימות לצורכי הארגון.

בזכות היציבות והאיתנות

טנגרם הינה בין החברות המבוססות,הצומחות והמצליחות בתחום והיא נהנית מגב כלכלי רחב ביותר כחברה בת של חברת מטריקס. היציבות והאיתנות הפיננסית מאפשרים לה לבצע עבור לקוחותיה פרויקטים אסטרטגיים ארוכי טווח תוך הקצאת כל המשאבים הנדרשים לטובת הצלחת הפרוייקט.

בזכות הפתרונות

טנגרם מציעה מגוון רחב של פתרונות במגוון רחב של תחומים טכנולוגיים ומתכונות התקשרות. לטנגרם הידע, הניסיון והיכולת לספק Complete Solution –סל פתרונות מלא משלב בדיקת ההיתכנות, דרך שלבי בחירת הטכנולוגיה, המוצרים, הארכיטקטורה, הייעוץ, הפיתוח ועד התמיכה,התחזוקה וההדרכה. כל זאת בהתאם לצורכי הלקוחות ולשלבי הפרוייקט.

  • שותפים עסקיים: