מיקור חוץ (Outsourcing)

חטיבת מיקור החוץ (Outsourcing) של טנגרם מספקת  כפתרון כולל ומקיף את כל המרכיבים המבטיחים איכות ועוצמה מקצועית וטכנולוגית ללקוחותינו. טנגרם  פועלת בכל המגזרים והטכנולוגיות ויודעת לשלב יועצים ומומחים טכנולוגיים מטעמה בהתאם לצורכי הלקוח למגוון רחב של תפקידים כגון: מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות,מובילים טכנולוגיים, מנהלי פיתוח וראשי צוותים, תוכניתנים, DBA's, אנשי תפעול, תשתיות, תמיכה ועוד. כל זאת למגוון סביבות וטכנולוגיות כגון:

  • עולמות הפיתוח - Java/EE,‏‎.Net, C++‎,‏ Cobol ועוד
  • בסיסי נתונים - Oracle,‏ DB2,‏ MS SQL
  • תשתיות - MF,‏ AS/400,‏ Windows,‏ UNIX
  • מערכות ניהוליות ועסקיות - ERP,‏ CRM,‏ BI

לאור ניסיונה הרב בתחום יודעת טנגרם לספק ללקוחותיה גמישות עסקית רבה הבאה לידי ביטוי בין היתר באיוש משרות לתקופה קצרה או ארוכה,להקמת צוותים מלאים לפרוייקט או לאיוש משרה ספציפית, ולמשרות חלקיות או מלאות וזאת בהתאם לצורכי החברה והארגון.

לטנגרם צוות גיוס רחב ומיומן התומך בפעילות ומנוסה בהבנת צורכי הלקוחות ובמתן מענה מהיר, איכותי ומקצועי למשרות הפתוחות אצל הלקוח. כל זאת תוך שימוש בערוצי גיוס איכותיים וייחודיים לרבות מאגר מועמדים גדול ואיכותי ושימוש ברשתות חברתיות וקשרים קיימים, תהליכי מיון איכותיים, שמירה על דיסקרטיות, טיפול אישי בכל אחד ואחד מאנשיה לרבות הדרכות פנימיות וחיצוניות המכשירות לתפקידים ספציפיים ואשר שומרות על "כושר" וידע מקצועי של העובדים.

במסגרת פעילות חטיבת מיקור החוץ שלה ובכלל שמה טנגרם את העובדים במרכז פעילותיה יחד עם הלקוח על מנת להבטיח שביעות רצון גבוהה מצד העובדים ולשמרם בפעילותם אצל הלקוח ובכלל. כל זאת תוך מתן מענה מהיר ומקצועי לצורכיהם המקצועיים והאישיים לרבות פעילויות רווחה והדרכה ענפה.

  • שותפים עסקיים: