אודות טנגרם סופט

חברת טנגרם סופט, חברה בת של מטריקס, היא מהחברות המובילות בישראל במתן שירותים בתחום טכנולוגיות המידע. החברה, שפועלת בתחום החל משנת 2000, מונה למעלה מ-300 עובדים ומספקת פתרונות איכותיים ומקצועיים של ייעוץ טכנולוגי, מיקור חוץ (Outsourcing), פרוייקטים ומוצרי תוכנה ותשתית. טנגרם מתמחה במגוון רחב של תחומים כגון: SOA ואינטגרציה, תשתיות IT ובסיסי נתונים, עולם ה-MF,‏ JAVA/J2EE ועולמות פיתוח נוספים, מערכות ניהוליות ERP,‏ CRM ו-BI ואבטחת מידע. טנגרם הינה שותף עסקי מרכזי של חברת IBM וזוכה למעמד ייחודי של Premier Level שהינו רמת השותף הגבוהה ביותר. במסגרת שיתוף פעולה זה טנגרם מתמחה במכירת מוצרי IBM, ביצוע פרויקטים משותפים, הטמעה, יעוץ והדרכה של סל המוצרים של IBM.

כחלק מפעילותה, ייחודה וניסיונה הרב בתחום, מביאה עמה טנגרם ערכים מוספים למגוון לקוחותיה כגון: זריזות ומתן מענה מהיר לצרכים הקבועים והמשתנים, רמת מקצועיות גבוהה, הקפדה על איכות תוצריה ושירותיה, הוגנות ואמינות, צוות גיוס מקצועי ומיומן להבנה ומתן פתרון יעיל של צרכי הלקוחות ושאיפה מתמדת למצויינות. כל זאת תוך ניהול פעילות הלקוח על ידי מנהל לקוחות אישי וצמוד בטנגרם המבטיח ללקוח יחס מקצועי,איכותי ואישי שמביא לחוויית שירות ייחודית.

אודות מטריקס

מטריקס, המעסיקה כ-7,000 מקצועני IT הינה חברת טכנולוגיית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, שירותי תשתית, ייעוץ Offshore, ומיקור חוץ, בדיקות, הדרכה והטמעה, ופתרונות חומרה מובילים. הייחודיות של מטריקס הינה ביכולת להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, תוך יצירת החיבור הנכון בין ה-business ולטכנולוגיה, הודות לשילוב בין 3 ממדיים: שירותיים רוחביים המספקים מענה מלא לניהול ומימוש פרוייקט IT מקצה לקצה, שירותים על פי מגזרי שוק המספקים מענה בהתאם לעולם התוכן של המגזר, מרכזי ההתמחות המספקים את הניסיון, ההתמחות והפתרונות הטכנולוגים והאפליקטיבים.

עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, חינוך ואקדמיה, הייטק ו- ISVS, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי.

מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100 ונסחרת גם במדד היוקרתי של החברות הגדולות המחלקות דיבידנד - תל דיב 20. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2013 הגיע ל-2 מיליארד שקל. חברות המחקר מדרגות את מטריקס במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל, STKI מדרגת את מטריקס בראש זו השנה התשיעית ו IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה השביעית ברציפות.

לאתר מטריקס: https://www.matrix-globalservices.com

  • שותפים עסקיים: